אודות KBOX

מהו המארז הנכון עבורכם?

לכל מקצוע יש את הצרכים שלו, הן ברמת סוג הציוד, החומר ממנו הוא עשוי, משקלו, תדירות השינוי ואופן השינוע. בהתאם לכל אלו ניתן לבחור את המארז הנכון והמתאים ביותר כך שיוכל להפוך את מלאכת השינוע לקלה יותר ולשמור על המוצר בצורה בטוחה יותר.

צריכים מארז?

בחברה KBOX תמצאו אנשי מקצוע מנוסים אשר ידעו לקרוא את הצרכים שלכם ולהפוך אותם למוצר המושלם עבורכם. בין אם צריכים מארז בודד ובין אם מדובר בפרויקט רחב של אריזה לארגון חברת KBOX תדע לתת לכם את המענה המתאים ולייצר עבורכם את המוצר האיכותי ביותר ממנו תוכלו ליהנות למשך שנים רבות.

חברת KBOX מתמחה בבנייה של מארזים מותאמי לקוח ובייבוא והפצה של מוצרי המארז כגון פינות, ידיות, גלגלים צירים מנעולים ועוד.
החברה נוסדה ממקום של צורך אישי. לאחר שנים של פעילות בתחום המקצועי הכירו היזמים את החשיבות שבאריזה איכותית ומתאימה וכן הכירו את ההיצע הקיים בשוק. הצורך בפתרון איכותי ונכון לנשיאת הציוד הפרטי של בעלי החברה ולאחר שההיצע בשוק לא היה מספק מבחינת הפרמטרים החשובים לאנשי מקצוע בהיבט של תאימות לצרכים, איכות ומחיר, הרימו היזמים את הכפפה והקימו את חברת KBOX שעיקרה הוא לייצר מארזים איכותיים.

הכרת הצרכים העמוקה וההכרות עם מגוון הפתרונות הקיים הם אלו שנותנים לחברה זכות קיום ומביאים להפיכת לקוחות פונים ללקוחות שבעי רצון.
החברה מקפידה על ניתוח מקצועי של צרכי הלקוחות, בניית המוצר המתאים ביותר כך שיענה על צרכי הלקוח, אמידת זמני ייצור ועמידה מלאה בזמנים תוך שמירה על איכות ייצור גבוהה. החברה משתמשת בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ומייצרת בתהליך יסודי כך שיווצר מוצר חזק, אמיד ונוח לשימוש ולנשיאה.

חברת KBOX מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע מנוסים המומחים בתחום של ייצור אריזות מותאמות לצרכי לקוח ואלו ישמחו לסייע בידכם ולהוביל אתכם למארז המושלם עבורכם. לקוחות רבים אינם מכירים את ההיצע הרחב ואת האפשרויות הקיימות בפניהם ועל כן ייעוץ מקצועי עושה את ההבדל ומביא אותם להשיג מוצר משולם עבורם שמשרת אותם לאורך שנים ארוכות.

בין לקוחות החברה מצויות חברות הגברה, תקליטנים, חנויות של ציוד הגברה, חברות היי טק וכן חברות מתחום הביטחון והרפואה.